Konum: Mitsubishi Klima Yorum ve Şikayet
En çok satan Mitsubishi Klimalar En çok satanlar En çok satan
modeller
Mitsubishi Klima Tavsiyeleri Satın Almadan Önce Bilmeniz gerekenleri
mutlaka okuyun
En çok satan Mitsubishi Klimalar Yorum ve Şikayet Kullanıcı Yorum
ve Şikayetleri
Klima Hesabı Model Hesabı yapın, ihtiyacınıza en uygun ürünü seçin.
Mitsubishi Klima Yorum ve Şikayet - Mitsubishi Klima Forum

Klima kullanırken hakkında düşündüklerinizi Mitsubishi klima yorum ve şikayet sayfasına yazabilir, Mitsubishi klima forumundan da fikirlerinizi paylaşabilir, diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Yorum/Şikayet Yaz

İsim *
E-Posta *
Yorum *
   
 

cansu ateşçi

2 senedir mitsubishi inverter klima kullanıyorum iyi ki almışım diyorum tavsiye üzerine almıştım gerçekten hem az yakıyor hemde temizliği çok kolay 3 ayda bir temizletiyorum hem de cok elektırık faturası gelmiyor sanki fazladan bir ampül yakmışım gibi çok kullanan gördüm ay sonunda elektirik faturası için açmayan süs diye elinde bulunduranlar var

Cuma, 30 Eylül 2011

Hazal

Yazlık için küçük bir havalandırmaya ihtiyacımız vardır. Küçük bir piyasa araştırmasının adından yer tipi klimaların en iyisi olduğunu gördük. Hem taşıması kolay hem de bütçemize uygun. Hemen bir tane aldık ve yazın keyfini serin serin çıkardık. Dönüşte onu İstanbul'a getireceğiz. Nasıl olsa küçük boyutuyla her yere uyum sağlayacaktır.

Cumartesi, 17 Eylül 2011

Yılmaz sercan

Yeni bir giyim mağazası açtım ve mağaza içindeki havalandırmayı en iyi sağlayacak olan kanallı tip klimadan satın aldım. Müşteriler yazın mağazaya serinlemek için giriyor ama klimanız yoksa ürünlerinize bakmıyorlar bile. Mitsubishi klima sayesinde mağazam dolup taşıyor artık. Bu sayede hem müşteriler temiz kokulu, serin bir ortamda alış veriş keyfini çıkarıyor hem de ben daha fazla kazanıyorum. Dükkanı olanlara Mitsubishi kanallı tip klimaları tavsiye ederim.

Cumartesi, 17 Eylül 2011

Kadir

imkanınız varsa düz klima yerine inverter tercih edin. m.heavy srk71ze-s1 30 m2 de salonumda kullanmaktayım. 24000 btuluk inverter klimalar arasında bütün değerlerde üstün.

Cumartesi, 17 Eylül 2011

Ali Sadi

Mitsibushi Heavy Ind. ınverter SRK71ZES1 modeli , çok muazzam bir alet ısıtmada 36000 btu ya kadar çıkabiliyor ve elektriği kokluyor. Klima almak isteyenlere kesinlikle tavsiyemdir uygun bir fiyata bulursanız sakın kaçırmayın

Cumartesi, 17 Eylül 2011

Veli Harun

bizim buraların sıcağına ve mekanın büyüklüğüne göre 12 000 btu yetse ben de kaçırmazdım :) ama daha büyük kapasiteli almalıyım. sonra pişman olmak iyi değil, klima keşif ile ihtiyacı belirleyip ona göre almak lazım

Cumartesi, 27 Ağustos 2011

Nurten Ersan

iyi günler ben de klima almak istiyorum. tavsiye sayfanızı inceledim, mitsubishi 12000 btu ihtiyaçlarımı karşılayacak gibi görünüyor. aldıktan sonra deneyip sonucu buraya yazarım yine. ayrıca, fiyatı da kalitesine göre gayet iyi duruyor.

Cumartesi, 27 Ağustos 2011

Sercan Yılmaz

Bence inverter klima her zaman daha iyidir. Neden diye sorarsanız, normal klimalara göre neredeyse yarı yarıya daha ekonomik. Motorlar ilk kalkış anlarında çok fazla akım çekerler ama inverter da böyle bir sorun yok. Kompresör motoru durmadan çalışır sıcaklığa yaklaştıkça kendini kısar ve dur kalk yapmaz. Klima seçiminizi iyi yapın. Soğutma yaparken kaç derece dış sıcaklığa dayanabildiğini ya da ısıtma da cihazın eksi kaç derecelere kadar çalışabildiğini iyi araştırın. Yoksa yazın sıcaklarında klimam çalışmıyor diye servisi arar boş yere servis parası öder durursunuz. Servisin yapacağı tek iş de kompresöre su tutmak olacaktır.=)

Cuma, 26 Ağustos 2011

Mustafa Satıcı: Yorum

Kullandığım dxk 09 inverter modelinden çok memnunum. Bu yaz çok sıcak ama ben klimam sayesinde hissetmiyorum bile :)

Çarşamba, 24 Ağustos 2011

 

Görüntüle