Konum: Satış Sonrası
Mitsubishi Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi
En çok satan Mitsubishi Klimalar En çok satanlar En çok satan
modeller
Mitsubishi Klima Tavsiyeleri Satın Almadan Önce Bilmeniz gerekenleri
mutlaka okuyun
En çok satan Mitsubishi Klimalar Yorum ve Şikayet Kullanıcı Yorum
ve Şikayetleri
Klima Hesabı Model Hesabı yapın, ihtiyacınıza en uygun ürünü seçin.

Mitsubishi Klima Yetkili Servisi - En Kaliteli Hizmet ve Uzman Kadro

Mitsubishi Klima Yetkili Servisi

Mitsubishi klima servisi, Mitsubishi markalı tüm klima modellerinde satış sonrası hizmet alabileceğiniz en güvenli adres. Klimanız hangi markaya aitse o markanın yetkili servisine emanet edin.

Klimanızı daha iyi verim almak için belli dönemlerde Mitsubishi klima yetkili servislerine İklimsa güvencesiyle bakım yaptırın. Böylelikle olası arızaların önüne geçmiş olursunuz. Firmamızın uzman kadrosu ile en kaliteli hizmeti almak isterseniz servis merkezine gelerek personelimizin engin bilgi ve tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. 7/24 hizmet veren 444 1 156 numaralı çağrı merkezimizi arayarak TSE belgeli Türkiye’deki satış ve servis merkezlerimizi öğrenebilir, yeni almış olduğunuz cihazın montajını yaptırabilir, ister emektar klimanızın bakımını yaptırarak ondan daha fazla verim sağlayabilir ya da klimanızın hata kodlarını öğrenebilir.

Mitsubishi Klima Yetkili Servis Merkezi sizlere en kaliteli bakım, montaj, tamir ve servis hizmeti sunuyor. İstanbul başta olmak üzere Gaziantep, İzmir, Adana, Mersin, Bursa ve Antalya gibi Türkiye’nin önde gelen illerinde servis ve keşif hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra Bahçelievler, Bakırköy, Beylikdüzü, Başakşehir, Beşiktaş, Şişli, Levent gibi İstanbul’un tüm semtlerinde uzman ekiplerimiz hizmet vermektedir.

444 1 156 numaralı çağrı merkezimizi arayarak Mitsubishi marka salon tipi, yer tipi, duvar tipi, inverte, multi split ve diğer ürün çeşitleri için servis hizmeti alabilirsiniz.

Mitsubishi Heavy Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezimizde alacağınız hizmetler arasında,

Mitsubishi Klima Montajı

Satın aldığınız cihazların montajını düzgün bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız uzman ellerden yardım almanız gerekebilir. Mitsubishi yetkili klima servisi olarak size bu konuda yardımcı olup en doğru şekilde Mitsubishi klima montajını gerçekleştiriyoruz. Bu sayede siz de yanlış montaj işleminden kaynaklanacak arıza ve sorunların önünü daha en başından almış olursunuz. İçiniz rahat bir şekilde montajı yapılan cihazınızı kullanmaya başlarsınız.

Mitsubishi Klima Bakımı

Cihazınızdan en iyi verimi almak için aylık ve yıllık olarak Mitsubishi klima bakımı işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Klima yedek parçaları temizliğini yaparak bakımı siz de gerçekleştirebilirsiniz. Ancak profesyonel hizmet ve teknik olarak bakım işlemini emin ellere teslim etmek istiyorsanız Mitsubishi Heavy servisimizi arayabilirsiniz.

Mitsubishi Klima Tamiri

Evinizde bulunan Mitsubishi klimanız arızalandıysa onu derhal tamir ettirmelisiniz. Sorun daha fazla büyümeden servisimizi arayarak onarım işlemini gerçekleştirin. Uzman kadromuz sayesinde risk almadan en temiz şekilde, en kısa süre sorununuzu çözün.

Müşterilerini yanlış montaj uygulamalarının, tamir ve onarımın, eski yedek parça kullanımın doğuracağı kötü sonuçlardan korumayı kendisine amaç edinen Mitsubishi Klima servisini tercih edin, ürünün ömrünü uzatın.

Servis hizmetlerimizden yararlanmak ya da Mitsubishi klima özellikleri hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi 444 1 156 numaralı hattan arayabilirsiniz.